[Super ekspluzive] tutoriale-al.org - Full script

Shko poshtė

[Super ekspluzive] tutoriale-al.org - Full script

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 5:34 am

Pershendetje te nderuar anetar te KHG-Crew,

Duke pare kerkesen e madhe dhe gjithnje e ne rritje per nje script per faqe me tutoriale vendosa te postoj nje script (eshte scripti i njejte si nga faqja
www.tutoriale-al.org).


Per momentin scriptin mund ta merrni vetem ne gjuhen angleze , por besoj qe pas disa ditesh po te arrij ta perkthej , dhe do ta postoj.


Linku nga RS :

Kodi:
http://rapidshare.com/files/107940349/tutoriale-al.org.rar

Pass:

www.khg-crew.ws

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.darkbb.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi