Ju qe e perdorini Opera ( Shpejtone )

Shko poshtė

Ju qe e perdorini Opera ( Shpejtone )

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 6:31 am

Aty ku shkruhen WEB faqet shkrune opera:config pra ne address bar.

Tash kliko performance dhe ndryshoj keto qfar po i shifni me posht pra numrat ja ndryshoni;

* Max Connections Server: 16
* Max Connections Total: 64
* Network Buffer Size: 32
* Uncheck Reduce Max Persistent HTTP Connections


Masanena, Tools - Preferences - Advanced - Browsing - Redraw Instantly.Kaq kishte

Knaquni me Operen me te shpejt ...

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.darkbb.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi