Logo dhe banner - AlbWarez

Shko poshtė

Logo dhe banner - AlbWarez

Mesazh nga elephunk prej Tue Sep 30, 2008 2:07 am

Banner :Logo PNG :


avatar
elephunk
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 11
Join date : 28/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Logo dhe banner - AlbWarez

Mesazh nga SpY. prej Tue Sep 30, 2008 2:58 am

Dardan suksese

p.s. logon e vendosa si zyrtare :L

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.darkbb.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi