Kerko Muzika!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kerko Muzika!

Mesazh nga SpY. prej Sat Sep 06, 2008 3:25 am

Pershendetje Forumista
ktu mund ti beni te gjitha kerkesat per albume !
Mundesisht te shkruani komplet:
kengetarin apo grupin
si dhe emrin e albumit qe deshironi.


Ju kisha lut mos te beni kerkesa kshtu:
Ej qite albumin e eminemit te fundit se emrin spe ja di.

Ksi lloj kerkesash nuk merren parasysh.


Kalofshi mire
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.darkbb.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga aLb.sTar! prej Sat Sep 06, 2008 4:24 am

Pershendetje te nderuar antar te forumit, a ka mundesi dikush me postu albumit me te ri te Alban Skenderajt, Melodi??????

aLb.sTar!
Adolescent
Adolescent

Numri i postimeve : 74
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga icodder prej Sat Sep 06, 2008 10:10 am

Alban Skenderaj - Ata sy.MP3 4065KB Aug 18 2008 12:50:44 AM
Alban Skenderaj - Do jemi ne.MP3 3770KB Aug 18 2008 12:52:01 AM
Alban Skenderaj - E veshtire.MP3 3716KB Aug 18 2008 12:53:27 AM
Alban Skenderaj - Kur fjalet .MP3 4278KB Aug 18 2008 12:54:50 AM
Alban Skenderaj - Larg dhe afer.MP3 4320KB Aug 18 2008 12:56:15 AM
Alban Skenderaj - Let me die .MP3 3777KB Aug 18 2008 12:49:20 AM
Alban Skenderaj - Mall Mergimtar.MP3 3918KB Aug 18 2008 12:57:33 AM
Alban Skenderaj - Melodi.MP3 4376KB Aug 18 2008 12:59:02 AM
Alban Skenderaj - Nese nje dite.MP3 3626KB Aug 18 2008 01:00:22 AM
Alban Skenderaj - Nje her ne jete.MP3 3694KB Aug 18 2008 01:01:54 AM
Alban Skenderaj - Poeti.MP3 4616KB Aug 18 2008 01:03:24 AM

icodder
Little Baby
Little Baby

Numri i postimeve : 22
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga freezenorth prej Thu Oct 02, 2008 10:57 am

Ju Lutem per cdo kerkes e qelni nje TOPIC te ri Wink

FLM per mirkuptim
avatar
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi